Mūsų rankos - Jūsų dovana!

GERIAUSIOS DOVANOS – TAI DOVANOS KURTOS SU MEILE

Lapkričio mėnuo būtent tas laikas, kuomet ore po truputį pradeda sklandyti šventinė dvasia ir lūpos pačios niūniuoja Kalėdines daineles. Aplinkoje jaučiamos šiltos emocijos, o kakavos puodelis magišku būdu tampa kažkuo ypatingas. Viskas skamba labai pasakiškai, bet net ir pasakose visko nutinka...

Kokia dažniausia šventinio laikotarpio problema? Didelė dalis žmonių atsakytų, jog tai - dovanų ieškojimas ir aš su tuo taip pat sutinku. Tikrai nesakau, kad tai sunki, slegianti atsakomybė, galvoje turiu visai ką kitą... Leiskite jums paaiškinti! Savo mylimiausius žmones norisi nustebinti, bet labai dažnai pasinėrę į darbus pamirštame tuo pasirūpinti, o vėliau, likus vis mažiau laiko, pradedame skubėti ir abejoti savo pasirinkimais. Todėl šis procesas tampa nebe toks jau ir magiškas. Pasirūpinkite dovanomis iš anksto, atlikdami kokybiškų dovanų parduotuvių paiešką.

Į pagalbą skubame mes – internetinė dovanų parduotuvė www.dovanaplius.lt . Parduotuvė sukurta žmonėms vertinantiems kokybę, išskirtinumą, rankų darbą ir unikalumą. Mes pristatome Lietuvos kūrėjus ir jų sukurtus darbus, įkvėptus gamtos ir žmonių.

Mums rūpi, kad visi klientai surastų tinkamas dovanas, sulauktų kokybiško aptarnavimo. Prekių asortimentas įvairus, dauguma gaminių yra rankų darbo dovanos, o dovanų idėjos kyla tik užsukus į puslapį – nuo papuošalų ir vyrams skirtų aksesuarų iki rankų darbo žvakių ir nuostabaus grožio puodelių, nepakartojamų žaislų vaikams. Esame pasiruošę padėti, išklausyti ir nuoširdžiai patarti, tad jei kyla klausimų – susisiekite su mumis jau dabar! Draugiškas ryšys yra labai svarbus, siekiant išpildyti Jūsų lūkesčius, o klientų padėka mums geriausias įvertinimas.

Nelaukite rytojaus ar kitos savaitės, pradėkite rūpintis dovanomis jau šiandien. Ir nesvarbu gimtadienis ar Kalėdos, tinkamai dovanai idealus metas - dabar.

Naujienos

Pristatymas visoje Lietuvoje

Prekių grąžinimas per 14 dienų

Greitas užsakymų paruošimas

Sutikimas su slapukų naudojimu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Jau norite pabėgti?

Palaukite, mes turime paruošę mažą staigmenėlę.

Užsiprenumeruokite Dovana Plius naujienas ir gaukite 2 EUR nuolaidos kodą pirmai dovanai.