Mūsų rankos - Jūsų dovana!

KAS JŪSŲ NETURĖTŲ STEBINTI NAUDOJANT NATŪRALŲ RANKŲ DARBO MUILĄ?

  • Kad muilas keičia savo išvaizdą. Ilgainiui stovėdamas natūralus muilas pablunka, pašviesėja, jame esančios žolelės paruduoja. Kodėl? Nes jį veikia oras, šviesa ir drėgmė.
  • Kad muilas keičia savo dydį. Taip taip, kuo ilgiau muilas stovi, tuo daugiau savo pirminio svorio jis praranda. Taip nutinka todėl, kad iš jo išgaruoja jame esantis vanduo.
  • Kad natūralus muilas niekada nekvepės labai intensyviai ir jį naudojant kvapai ilgainiui pablėsta ir vadėjasi. Tačiau tas neturi jokios įtakos muilo kokybei.
  • Kad prausiantis natūraliu muilu, gabaliuko jums užteks 2-3 mėnesiams. Žinoma, tas yra labai individualu ir priklauso nuo maudynių intensyvumo ir besimaudančių skaičiaus.
  • Kad natūralus muilas turi galiojimo laiką. Jis priklauso nuo gerai subalansuoto recepto, naudojamų priedų muile, o taip pat nuo muilo laikymo sąlygų. Paprastai muilo galiojimas yra 1-2 metai.

Tekstą parengė Ingrida Mickevičė, prekės ženklo „Muilo virtuvė“ įkūrėja. Be autorės sutikimo kopijuoti draudžiama.

Naujienos

Pristatymas visoje Lietuvoje

Prekių grąžinimas per 14 dienų

Greitas užsakymų paruošimas

Sutikimas su slapukų naudojimu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Jau norite pabėgti?

Palaukite, mes turime paruošę mažą staigmenėlę.

Užsiprenumeruokite Dovana Plius naujienas ir gaukite 2 EUR nuolaidos kodą pirmai dovanai.