Mūsų rankos - Jūsų dovana!

Poryt dar vienas gimtadienis. Draugė pakvietė į vestuves. Artėja motinos diena. Draugai įsikūrė naujuose namuose.

Daugybę kartų galvoju ką padovanoti? Nerimas, skubėjimas ir abejonės ar tikrai išrinkau dovaną, kuri nudžiugins ir patiks?

Dovanaplius.lt - iš asmeninės patirties ir poreikio gimusi el.parduotuvė, kurios asortimentą sudaro aukštos kokybės, kruopščiai atrinkti  Lietuvos kūrėjų darbai.

Norėčiau, kad ieškantys dovanų moterims, vyrams, vaikams ar namams, įsigytų ne tik daiktą, bet ir už jo esančią istoriją, jausmą perteikiamą kūrėjų.

Linkiu įkvėpimo!

Giedrė

 

Projektai:

PROJEKTAS NR. 19VP-KA-19-1-11687-PR001 pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonę „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“.

Projekto tikslas – įsteigti vieną nesezoninę darbo vietą kaimo vietovėje. Projekto įgyvendinimas susideda iš dviejų ekonominių veiklų: internetinės dovanų parduotuvės ir interjero detalių gamybos.

Projektui įgyvendinti skirtas 17032,00 EUR dydžio finansavimas iš Europos žemės ūkio fondo ir Lietuvos valstybės biudžeto.

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2020-06-01
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021-02-15

 

Mūsų draugai:

Pristatymas visoje Lietuvoje

Prekių grąžinimas per 14 dienų

Greitas užsakymų paruošimas

Sutikimas su slapukų naudojimu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Jau norite pabėgti?

Palaukite, mes turime paruošę mažą staigmenėlę.

Užsiprenumeruokite Dovana Plius naujienas ir gaukite 2 EUR nuolaidos kodą pirmai dovanai.