Mūsų rankos - Jūsų dovana!

Ieva Šileikaitė

DIZAINO LOPŠYS

Sveiki, esu Ieva Šileikaitė - Dizaino lopšio įkūrėja, dizainerė. Viskas kas gimsta čia yra įkvėpta gamtos, laisvės, sąmoningumo kelio, magiškų simbolių, sakralios geometrijos ir stebuklų tematikos. Sveiki atvykę!
 

DIZAINO LOPŠYS

Esu sąmoningo grafinio dizaino bei natūralių produktų įkvėptų gamtos bei jos ciklų kūrėja. Viso to ką kuriu mintis yra po truputį grąžinti žmoniją atgal į ryšį/harmoniją su savimi. Mano intencija - įnešti į Jūsų kasdienį gyvenimą šiek tiek magijos, stebuklų, priminti apie vidinę jėgą, kurią kiekvienas turime savyje, bei paskatinti kurti savo realybę dar drąsiau, tiek priimant sprendimus tiek ir visiškai pilnai išreiškiant save.

Visą informaciją ką naujo sukurti, kokią žinią ištransliuoti, gaunu vaikščiodama miške, medituodama, būdama gamtoje, vėjyje, vandenyje, saulėje, tyloje - tai ir yra tie dalykai, kurie mane įkvepia. Tuomet kai protas nutyla, o viduje vėl pajuntu ramybę, ateina visi atsakymai. Tuomet teka tikroji kūrybinė energija, kurią aš tiesiog ištransliuoju per save.

„Dizaino lopšyje nuolat gimsta naujos kūrybinės idėjos, magijos kupini dizainai bei produktai įkvėpti gamtos.“

Ieva Šileikaitė 

Pristatymas visoje Lietuvoje

Prekių grąžinimas per 14 dienų

Greitas užsakymų paruošimas

Sutikimas su slapukų naudojimu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Jau norite pabėgti?

Palaukite, mes turime paruošę mažą staigmenėlę.

Užsiprenumeruokite Dovana Plius naujienas ir gaukite 2 EUR nuolaidos kodą pirmai dovanai.