Mūsų rankos - Jūsų dovana!

Inga Kryžiūtė Mažrimienė

IMKART

Baigus studijas 2004 m. įgijau dailės ir technologijų mokytojo specialybę. Bet gyvenimo tėkmė sudėliojo taip, kad įgytos žinios liko nepritaikytos praktiškai. 
Noras kurti, išreikšti save, jis nuolatos kirbėjo viduje, bet pasiteisinimas buvo, kad yra šimtai žmonių, kurie tai daro geriau, įdomiau, vertingiau. Tarp meno žmonių sklando tokia nerašyta tiesa: jei gali nekurti, nekurk.

Po ilgos pertraukos sugrįžus dažams ir teptukams į mano gyvenimą jaučiuosi laiminga. Kartais reikia tiek nedaug, kad jaustumeis tvirtai minantis kojomis žemę, tik klausytis savo vidinio aš. 

Nieko nėra geriau už santarvę su savimi. 
 

IMKART

Tikriausiai pritarsi man, kad visi esame labai skirtingi, bet dažniausiai siekiame to paties. Atrasti savo laimės kelią, kartais tampa viso gyvenimo uždavinys. O čia jau atsiskleidžia mūsų įvairiapusiškumas!

Laimė realiatyvi sąvoka. Laimę atneša, sąlygoja skirtingi elementai. Man kūrybinė veikla – meditacija, viena iš mano laimės sudedamųjų dalių. Buvimas su savimi užkrauna, išvalo, atneša geras emocijas, tai saviraiškos būdas. Šis jausmas būtų kur kas pilnesnis, jei mano darbai rastų kelią į Jūsų širdis ir namus. 


 

„Mano jausmas Jums! Tikiu šildys ir džiugins širdį, akį, taps artima.“ 

Inga Kryžiūtė Mažrimienė

Pristatymas visoje Lietuvoje

Prekių grąžinimas per 14 dienų

Greitas užsakymų paruošimas

Sutikimas su slapukų naudojimu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Jau norite pabėgti?

Palaukite, mes turime paruošę mažą staigmenėlę.

Užsiprenumeruokite Dovana Plius naujienas ir gaukite 2 EUR nuolaidos kodą pirmai dovanai.