Mūsų rankos - Jūsų dovana!

Ingrida Mickevičė

MUILO VIRTUVĖ

Mano vardas Ingrida! Esu laiminga dviejų vaikų - dvidešimties Martyno ir vienuolikmetės Urtės - mama. Esu veikli, reikli, o kartais iki negalėjimo užknisanti. Mėgstu aktyvų gyvenimo būdą. Tuo pačiu jau kokius du metus mokinuosi gyventi lėtai ir šiuo metu sąvoka #slowlife pagaliau mano gyvenime įgavo apčiuopiamą reikšmę. 
Jaučiu nuolatinį alkį tobulėti, mokytis, plėsti savo žinias, bendrauti, dalintis. Dievinu knygas, pozityvias kompanijas ir keliones bei su jomis susijusias naujas patirtis (manau, kad tai vienintelė vertinga investicija į save). Labai daug judu. Judėjimas man padeda surinkti save, nuraminti protą ir palaikyti sveiką emocinę ir fizinę būseną. 
 

MUILO VIRTUVĖ

Šiemet suėjo 10 metų, kai gimė #muilovirtuve. Neturiu ypatingos jos sukūrimo istorijos. Manęs netrenkė žaibas ir nenutiko joks įvykis paskatinęs mane ją sukurti. Muilo virtuvė gimė iš poreikio kurti ir duoti.
Anuomet ieškojau veiklos, kurioje galėčiau kurti ir save realizuoti. Ir radau. Perskaičiau viename žurnale straipsnį apie muilų gamybą ir po dviejų savaičių turėjau savo pirmąjį rankų darbo muilą.
Niekada nelankiau jokių su muilo gamyba susijusių kursų. Visas žinias ir patirtį sukaupiau savarankiškai: daug skaitydama, gilindamasi, klausinėdama ir mokydamasi bei dalindamasi patirtimi su bendraminčiais.
Muilai nėra vienintelė mano veikla. Bet ji tikrai yra mano meilė ❤️. Aš nuosekliai ir tikslingai ėjau ten, kur šiandien esu. Muilai nuneša mane į erdves, kuriose dar nesu buvusi ir suteikia paprastą, ramų, svajonių ir kasdienybės džiugesio kupiną gyvenimą. Be streso ir su lengvu prieskoniu. Gyvenimą, kokio aš visada norėjau. 
Kartais pagalvoju, kad aš kūriau muilus, o jie sukūrė mane.

Niekada negaminu muilų, jei esu prastos nuotaikos ar jaučiu susierzinimą. Į studiją žengiu tik būdama geros nuotaikos ir ramios būsenos. Todėl drąsiai galiu sakyti, kad kiekvienas iš manęs iškeliaujantis muilo gabaliukas yra iščiupinėtas, išmylėtas ir išglostytas.


„Tikiu, kad muilas nėra tik muilas. Tai kūryba, namų jaukumas, lėtesnis ir tvaresnis gyvenimo būdas.“

Ingrida Mickevičė

Rankų darbo muilai

Kvapnūs, spalvingi, praturtinti unikaliais ingredientais, sukurti su meile ir rūpesčiu. Rankų darbo muilai ne tik praktiška, bet ir stilinga dovana. Išskirtinių spalvų ir formų muilai kerinčiais aromatais užlies vonios kambarį ir netgi taps dėmesį traukiančiu akcentu.

ŽIŪRĖTI VISKĄ

Vonios burbulai

Akimirka poilsio lyg brangiame SPA, tik… Nuosavoje vonioje. Vonios burbulai skleidžia pačius maloniausius kvapus, padeda atsipalaiduoti ir pasinerti į neįkainojamą poilsio akimirką, kurios tikrai nusipelnėte. Vonios burbulai – paprastas būdas pasilepinti ar palepinti. 

ŽIŪRĖTI VISKĄ

Pristatymas visoje Lietuvoje

Prekių grąžinimas per 14 dienų

Greitas užsakymų paruošimas

Sutikimas su slapukų naudojimu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Jau norite pabėgti?

Palaukite, mes turime paruošę mažą staigmenėlę.

Užsiprenumeruokite Dovana Plius naujienas ir gaukite 2 EUR nuolaidos kodą pirmai dovanai.