Mūsų rankos - Jūsų dovana!

LASERTRIO

LASERTRIO

Esame ambicinga jaunų inžinierių komanda, siekianti Jūsų idėjas paversti tikrove. Mes įsikūrę Vilniuje, Fizikos instituto mokslo ir technologijų parke. Mes galime Jūsų produktą suprojektuoti, paruošti techninę dokumentaciją ar pasiūlyti gamybos paslaugas.

LASERTRIO

Idėja pradėti kurti kilo iš noro pateikti inžinierius kaip kūrybingus specialistus. Kartu su tuo gimė ir mintis padėti išradingiems žmonėms pasitelkti aukštąsias technologijas savo kūrybiniame procese. Dažnam kūrėjui tokios technologijos yra sunkiai prieinamos, tad mes nutarėme pasinaudoti savo per šešerius metus sukauptomis inžinerinėmis žiniomis ir padėti kitiems lengviau susiorientuoti sudėtingame aukštųjų technologijų pasaulyje. Esame artimai susipažinę su lazerinio ir mechaninio apdirbimo bei trimačio spausdinimo technologijomis.

„SUGALVOJAI? JAU PAGAMINTA!“

LaserTrio

Lazerinio pjovimo paslauga

Lazerinis pjovimas – greitas ir tikslumu nepralenkiamas lakštinių medžiagų apdirbimo būdas. Pasitelkus lazerinio pjovimo technologiją, galima išgauti net pačias sudėtingiausias formas ir dizainą, todėl jis plačiai pritaikomas reklamos, suvenyrų, maketų gamybos ir kitose sferose. 

ŽIŪRĖTI VISKĄ

Lazerinio graviravimo paslauga

Lazerinis graviravimas – tai tikslus ir ilgaamžis būdas perkelti ant skirtingų paviršių užrašus ar atvaizdus. Graviruoti lazeriu galima beveik bet kokią medžiagą. Tekstas ar kiti elementai išgaunami preciziškai, iki smulkiausių detalių ir džiugina ilgą laiką. 

ŽIŪRĖTI VISKĄ

Lazerinio markiravimo paslauga

Lazerinis markiravimas – tai ženklinimas išskirtinio tipo, inovatyviu lazeriu. Lazerinio markiravimo būdu galima perkelti atvaizdą, užrašą, brūkšninį kodą ir kitus elementus tiesiai ant paviršiaus. Šis ženklinimo tipas puikiai tinka daugeliui metalų ir kitoms medžiagoms žymėti. 

ŽIŪRĖTI VISKĄ

3D spausdinimo paslauga

3D spausdinimas – inovatyvus sprendimas suteikiantis galimybę pasiekti tokius technologinius sprendimus, kurių nepavyksta taikant jokią kitą techniką. 3D spausdinimas – tai brėžinio virtimas realiu, apčiuopiamu objektu. Spausdintos sudėtingos geometrinės figūros ir subtilios detalės – su mumis tai įmanoma. 

ŽIŪRĖTI VISKĄ
3D spausdinimas 3D spausdinimas
10,00 EUR

Pristatymas visoje Lietuvoje

Prekių grąžinimas per 14 dienų

Greitas užsakymų paruošimas

Sutikimas su slapukų naudojimu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Jau norite pabėgti?

Palaukite, mes turime paruošę mažą staigmenėlę.

Užsiprenumeruokite Dovana Plius naujienas ir gaukite 2 EUR nuolaidos kodą pirmai dovanai.