Mūsų rankos - Jūsų dovana!

Martynas Krivaitis

MK AMATAI

Esu Martynas Krivaitis, nuo paauglystės domiuosi metalais, kalvyste, esu juvelyras. Idėja gaminti vėjo varpelius atėjo maždaug prieš 5 metus, kai eidamas senamiesčio gatve išgirdau balkone skambant vėjo varpelį. 

Mane sužavėjo ne tik garsas, bet ir jo poveikis, kurio dėka mano mintys tapo skaidresnės, vėjo grojama muzika tarsi nuplovė visą miesto nuovargį ir chaosą manyje. Jau tą pačią dieną, einant namo, galvojau, kaip galima būtų  pagaminti dar geresnius varpelius. Ir po 5 metų domėjimosi, ekspermentų, manau, gavosi tikrai geras rezultatas, kurio kviečiu paklausyti ir įsigyti!

MK AMATAI

Mūsų rankomis kuriami vėjo varpeliai yra išskirtinės kokybės gaminys. Kiekvienas vamzdelis profesionaliai derinamas rankomis pasižymi išskirtinai ilgu garso išlaikymu ir puikia derme.

„Aš tik klajūnas žemės šios.
Tarp darbo, aistros ir kančios
Likimas mano šitaip eina:
Vien šventam grožiui savo dainą
Pinu iš meilės valios ir jėgos.“
K. Antarova

Vėjo varpeliai |MK amatai

Sunku įsivaizduoti magiškesnį garsą už vėjo muziką. Su vėjo varpeliais šią melodija nesunku pažaboti ir prisijaukinti. Įvairių dydžių vėjo varpeliai gali būti tvirtinami pasirinktame aukštyje. Ten, kur iš kur ausiai maloniausiai sklinda magiški garsai. 

ŽIŪRĖTI VISKĄ

Pristatymas visoje Lietuvoje

Prekių grąžinimas per 14 dienų

Greitas užsakymų paruošimas

Sutikimas su slapukų naudojimu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Jau norite pabėgti?

Palaukite, mes turime paruošę mažą staigmenėlę.

Užsiprenumeruokite Dovana Plius naujienas ir gaukite 2 EUR nuolaidos kodą pirmai dovanai.