Mūsų rankos - Jūsų dovana!

Lina Jankevičiutė

MAŽI MALONUMAI

Labas! Mano vardas Lina. Esu meniškos sielos, myliu keliones ir gamtą, mėgstu kurti grožį ir dalintis juo su kitais. O labiausiai dievinu  KNYGAS. Dievinu jas skaityti, išgyventi jų pasakojamas istorijas, mokytis iš jų ir pasisemti pačių įvairiausių jausmų.

O kai knygos įkvepia... užplūsta stebuklingos idėjos... ir kviečia kurti iš širdies.

Taip nutiko ir man. Jaučiu didžiulį norą prasmingiausias citatas išsaugoti vienoje vietoje tam, kad jos būtų visada šalia Jūsų, Jūsų namuose, Jūsų rankose ir širdyse.
 

MAŽI MALONUMAI

„Matyti galima tik širdimi" ❤️
Antuanas de Sent Egziuperi

Esu labai laiminga, kad rankose laikau savo pirmąją Citatų dėžutę, kurioje 31-a prancūzų rašytojo gražiausia citata iš knygų „Mažasis princas", „Citadelė", „Žemė žmonių planeta", „Karo lakūnas".

Tad mielai noriu ir jus supažindinti su šia Citatų dėžute, kurioje slypi amžinosios tiesos ir išmintis.
Kurdama ir dėliodama Citatų dėžutės viziją turėjau aiškų ir labai paprastą ketinimą - svarbiausia tai, kad visa tai paliestų jūsų sielas.

Tikiu visa širdimi, kad stabtelėdami ir atverdami Citatų dėžutę išgirsite savo širdies balsą, kuris visada papasakoja kažką neįtikėtinai stebuklingo.
O nuspalvinę mandalą jūsų emocijos skleisis pačiomis švelniausiomis spalvomis..

„Lai nurimsta protas..Lai kalba širdis.“

Lina Jankevičiūtė

Pristatymas visoje Lietuvoje

Prekių grąžinimas per 14 dienų

Greitas užsakymų paruošimas

Sutikimas su slapukų naudojimu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Jau norite pabėgti?

Palaukite, mes turime paruošę mažą staigmenėlę.

Užsiprenumeruokite Dovana Plius naujienas ir gaukite 2 EUR nuolaidos kodą pirmai dovanai.