Mūsų rankos - Jūsų dovana!

Meilės archyvarai Amelija ir Vitalijus Otkinskiai

MEILE TIKIU

„Meile tikiu“ idėja gimė vartant tėvų du dešimtmečius skaičiuojantį „Santuokos metraštį“, jiems įteiktą Civilinės metrikacijos biure. Susituokę pabandėme panašią knygelę pasigaminti sau, o supratę kaip smagu ją pildyti, kaip įdomu apžvelgti praėjusius metus ir kaip greitai pasimiršta kai kurios akimirkos, nutarėme ištobulinti šią idėją ir sukurti albumus poroms, norinčioms įamžinti savo meilės istorijas.

MEILE TIKIU

„Meile tikiu“ – meilės archyvarais save vadinančių Amelijos ir Vitalijaus Otkinskių sukurti šeimos albumai. Tai – 70 lapų, 20x20 cm knygos kietais viršeliais, apimančios ryškiausius santykių raidos etapus: pažintį, draugystę, keliones, sužadėtuves, vedybas ir aibę santuokos metinių.

Šeimos albumai ragina poras juose įamžinti savo svajones, siekius, įspūdžius, kiekvienas santuokos metines ir po keleto metų vartyti šiuos lapus aikčiojant kaip greitai pasimiršta akimirkos, kurių atrodė, jog niekada nepamirši. Tad tereikia užsikaisti arbatos, čiupti tušinuką, keletą širdžiai mieliausių nuotraukų ir drauge susėsti jaukaus pokalbio. Žinoma, nepamiršti savo prisiminimų fiksuoti kasmet – trumpas pokalbis vedybų metinių proga leis atsigręžti į praėjusius metus bei prisiminti kuo šiemet gyvenote ir taip paminėti savo šeimos gimtadienį. Albumai iliustruoti švelnių spalvų akvareliniais piešiniais, o jų viduje esantys klausimai ir užuominos pagelbės tiems, kuriems tuščias baltas lapas kelią baimę. 

„Šeimos albumai „Meile tikiu" sukurti galvojant apie kiekvieną iš mūsų – ir mėgstantį gausiai dalintis įspūdžiais ir tą, kurio meilei apibūdinti užtenka vos vienos eilutės.“

Amelija ir Vitalijus Otkinskiai

Šeimos albumai |MEILE TIKIU

„Meile tikiu“ šeimos albumai – ideali dovana draugams vestuvių ir jų metinių proga ar sau, šeimos keliu žengiančiam pirmuosius žingsnius.

ŽIŪRĖTI VISKĄ

Pristatymas visoje Lietuvoje

Prekių grąžinimas per 14 dienų

Greitas užsakymų paruošimas

Sutikimas su slapukų naudojimu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Jau norite pabėgti?

Palaukite, mes turime paruošę mažą staigmenėlę.

Užsiprenumeruokite Dovana Plius naujienas ir gaukite 2 EUR nuolaidos kodą pirmai dovanai.