Mūsų rankos - Jūsų dovana!

Mindaugas Jakučionis

MINSHAPE

„Minshape“ – išskirtinių interjero aksesuarų iš betono ir vario gamintojai. Mūsų komandą ir idėjas po vienu prekiniu ženklu subūrė dėmesys detalėms, natūralioms medžiagoms ir aistra minimalizmui. „Minshape“ produktų istoriją rankomis kuria mūsų meistrai nedidelėse dirbtuvėlėse Kauno mieste.

Produktų gamybai naudojame aukščiausios kokybės ypač stipraus armuoto betono mišinį ir gryną poliruotą vario metalą. „Minshape“ produktų komponentų jautriosios savybės apsaugotos specialiomis priemonėmis, išlaikančiomis gaminių ilgaamžiškumą.

MINSHAPE

„Minshape“ betono elementai gaminami iš ypač stipraus armuoto betono mišinio, atsparaus smūgiams, vandens poveikiui, temperatūros pokyčiams ir kitiems neigiamiems veiksniams, kurie paprastai sugadina įprastą betoną, pagamintą tik iš vandens, smėlio bei cemento.

Gamyboje naudojame gryną vario metalą. Išpjautos varinės „Minshape“ produktų detalės yra šlifuojamos abrazyvais bei poliruojamos kelių rūšių pastomis. Išbaigtas paviršius dengiamas specialia visiškai nematoma, kieta ir skaidria danga, suteikiančia ilgalaikę apsaugą nuo oksidacijos, braižymosi ir kitų veiksnių, dėl kurių įprastai šis ypač jautrus metalas ilgainiui praranda savo spindesį ir pradinę išvaizdą.

Kiekvienas produktas, pažymėtas „Minshape“ prekiniu ženklu, turi unikalų gamybos numerį, išgraviruotą ant nedidelės varinės plokštelės, pritvirtintos produktų apačioje.

Vaza M1.1 Vaza M1.1
89,00 EUR
Vaza M1.3 Vaza M1.3
89,00 EUR
Vaza MV2.3 Vaza MV2.3
95,00 EUR
Vaza MV1.2 Vaza MV1.2
89,00 EUR
Vaza MV2.1 Vaza MV2.1
95,00 EUR
Vaza MV2.2 Vaza MV2.2
95,00 EUR

Peleninės

ŽIŪRĖTI VISKĄ
Peleninė MA1.1 Peleninė MA1.1
89,00 EUR
Peleninė MA1.2 Peleninė MA1.2
89,00 EUR
Peleninė MA1.3 Peleninė MA1.3
89,00 EUR

Pristatymas visoje Lietuvoje

Prekių grąžinimas per 14 dienų

Greitas užsakymų paruošimas

Sutikimas su slapukų naudojimu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Jau norite pabėgti?

Palaukite, mes turime paruošę mažą staigmenėlę.

Užsiprenumeruokite Dovana Plius naujienas ir gaukite 2 EUR nuolaidos kodą pirmai dovanai.