Mūsų rankos - Jūsų dovana!

Ramunė Burškaitienė

RAMUNĖS NAMEILĖ

Aš, Ramunė Burškaitienė, socialinių mokslų daktarė, edukologė, rašytoja, kūrėja pristatau dar visai jauną lietuvišką prekės ženklą RAMUNĖS NAMEILĖ. Tai – savito ir unikalaus dizaino, vienetiniai rankų darbo keraminiai dirbiniai, kuriuose pagrindinė prasminė ašis yra namelio simbolis. 

Nes namai – tai ne tik stogas ir keturios sienos. Tai vieta, kur nurimsta protas, o bereikšmius žodžius pakeičia viską įprasminanti tyla, kurioje gimsta tai, kas neįkainojama. 

RAMUNĖS NAMEILĖ

Pakabukai NAMELIAI, kaip jau supratote, nėra tik saviti ir jaukūs papuošalai. Tai - sėkmę ir teigiamą energiją pritraukiantys talismanai. Kiekvienas namelis yra unikalus ir toks vienintelis. Jo esmė - sustiprinti tai, kas svarbu jo turėtojui - tam, kuris jį pasirinko arba kuriam jis buvo sukurtas. Visi Ramunės Nameilės dirbiniai kuriami rankomis. 

Aš, kaip ir kiekvienas iš mūsų, gyvenu XXI a. žmogaus sukurtame triukšme, kuris skatina ieškoti, kažko, kas įprasmina mūsų būtį. 
Turbūt todėl prieš penkerius metus įvyko lemtingas mano susitikimas su moliu, kurio metu įsimylėjau keramiką. Teisingiau, ne keramiką, bet netikėtumo jausmą, kuris yra nuolatinis kūrybinės kelionės palydovas. 

Molis, kaip ir medis, yra gyva materija, turinti savo charakterį. Jis keičia savo būvį ir kassyk priverčia juo žavėtis. Glostomas rankomis jis tampa paslankus ir leidžia kūrėjui atspindėti savitą tikrovės reiškinių suvokimą. Virsdamas kūriniu, jis tampa trapus. O patekęs į krosnį įgauna nenusakomą tvirtybę. Taigi... keraminio kūrinio gimimo momentas yra tiek pat unikalus, kiek ir sudėtingas. 


 

„Nes tik rankų prisilietimas gali suteikti gaminiui emociją ir pripildyti turiniu.“

Ramunė Burškaitienė

Kaklo papuošalai - Talismanai / Namukai

Namai – jaukumo, ramybės ir stiprybės simbolis, kuris tinka visomis progomis ir tampa nepakeičiamu palydovu, nešančiu sėkmę ir pasitikėjimą. Rinkitės iš originalių, rankų darbo porcelianinių pakabukų – namelių, kurių kiekvienas vis kitoks. 

ŽIŪRĖTI VISKĄ

Balto molio auskarai

Ieškantiems kažko subtilaus, bet lengvo, klasikinio, bet originalaus, paprasto ir kartu puošnaus – balto molio auskarai yra kaip tik tai. Stilingo dizaino, originalių formų ir raštų. Savaip žavingi ir kerintys, visai kaip ir Jūs.

ŽIŪRĖTI VISKĄ
Auskarai 12.7 Auskarai 12.7
32,00 EUR

Pristatymas visoje Lietuvoje

Prekių grąžinimas per 14 dienų

Greitas užsakymų paruošimas

Sutikimas su slapukų naudojimu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Jau norite pabėgti?

Palaukite, mes turime paruošę mažą staigmenėlę.

Užsiprenumeruokite Dovana Plius naujienas ir gaukite 2 EUR nuolaidos kodą pirmai dovanai.