Mūsų rankos - Jūsų dovana!

Laura Galdikė

STRAINI

Mes tikime, kad grožis ir pasitikėjimas kyla iš vidaus. Tai, ką dėvite išorėje, yra atspindys kas iš tikrųjų esate viduje.
Grožis ir kūrybiškumas – sritis, kuri mane įkvepia, todėl pasirinkau būtent ją.

Vidumi jutau, kad tai mane tiesiog “veža”. Paleidau svajonę į Dievo rankas, kad gimtų kažkas naujo, įdomaus, šildančio ir įkvepiančio. 

STRAINI

Prie svajonės ėjau palengva ir niekada nenustojau tuo tikėti. Prie mano idėjų įgyvendinimo prisidėjo vyras. Sujungę jėgas ir turėdami bendrą viziją sukūrėme Straini.lt. „Straini“ žemaičių tarmėje reiškia – puošnus, gražus, todėl šis pavadinimas puikiai apibūdina mūsų kuriamus papuošalus.
Geras stilius atidaro visas duris, o durys - tai kelias į mūsų vidinį pasaulį, kuriame slypi visos dovanos ir grožis.  Tereikia tik pamatyti…

„Leiskite sau spinduliuoti iš vidaus.
Spindesys ateina iš ten..“

Apyrankės|STRAINI

Gintaras – beribė laisvė ir vandenų neužmatomos platybės, užlietos vaiskios saulės. Jis išminčius, kuris neperša savęs, tačiau ramiai ir tyliais būna su tais, kurie nuoširdžiai nori būti su juo, kad mokytųsi ramybės, susikaupimo, vidinės tylos, tikrumo. Gintaro kelias veda per tikrumą ir naturalumą savęs link. Gintaro stiprybė ateina per nebaimę būti savimi.

ŽIŪRĖTI VISKĄ

Gintaro karoliai vaikams|STRAINI

Gintaras turi ypatingą savybę – jis niekada neatvėsta, todėl taip lengvai prisitaiko prie kūno šilumos. Baltijos gintaras turi daugiausia gintaro rūgščių iš visų pasaulyje randamų gintarų tipų. Teigiama, kad jis turi teigiamą poveikį nešiojančio žmogaus sveikatai.

ŽIŪRĖTI VISKĄ

Pristatymas visoje Lietuvoje

Prekių grąžinimas per 14 dienų

Greitas užsakymų paruošimas

Sutikimas su slapukų naudojimu

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

Jau norite pabėgti?

Palaukite, mes turime paruošę mažą staigmenėlę.

Užsiprenumeruokite Dovana Plius naujienas ir gaukite 2 EUR nuolaidos kodą pirmai dovanai.